"Вибори" ДНР і ЛНР незаконні, - Могеріні

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні вважає "вибори" у Донецькій та Луганській "народних республіках" 2 листопада незаконними. Про це йдеться в її заяві, опублікованій прес-службою відомства.

"Я вважаю сьогоднішні "президентські і парламентські вибори" у Донецькій та Луганській "народних республіках" новим перешкодою на шляху до миру в Україні. Голосування є незаконним і нелегітимним, і Європейський союз його не визнає", - заявила Могеріні.

Вона додала, що ці "вибори" суперечать мінським угодам, і закликала до роботи в напрямку місцевих виборів на Донбасі у відповідності з українським законодавством.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України заявило, що міжнародні спостерігачі на "виборах" ДНР і ЛНР порушують закон України.

РБК Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика