






У кожного з кандидатів, що нині балотуються у Верховну Раду, є вже заготована підбірка ідей законопроектів, які вони, як тільки пройдуть у парламент одразу почнуть просувати.
Віктор Антемюк обіцяє розібратися з благодійністю
- Перший закон, який я хочу змінити – буде закон «Про благодійну діяльність». Адже сьогодні, той хто отримує благодійну допомогу, має сплатити 15% податку. Я вважаю, це абсолютно неприпустимим.
Також, я планую створити громадські комітети по профільних направленнях у себе на окрузі. Це будуть комітети на кшталт тих, які є у Верховній Раді, оскільки депутат не може бути фахівцем у кожному питанні. До них входитимуть фахівці, які зможуть вивчати всі законопроекти, які подаються у Верховну Раду, обговорювати з виборцями та пропонувати поправки, або відхилення і пропозиції щодо мого голосування.
Валерій Бевз збирається повернути у держвласність прибуткове виробництво
Поверненням у загальнодержавну власність підприємств базових галузей промисловості, що мають стратегічне значення, бачить серед своїх пріоритетів кандидат в нардепи та діючий депутат Валерій Бевз. Тим, що необхідно віддати державі, у своїй передвиборчій програмі він називає паливно-енергетичний комплексу, металургію, машинобудування, військово-промисловий комплекс, високоприбуткові виробництва в інших галузях, а також транспорт, системи зв’язку.
- Я буду займатися припиненням практики одержання кредитів міжнародних фінансових і транснаціональних банківських організацій на умовах, які мають дискримінаційний характер для країни. Впровадженням адміністративної реформи заради чіткого розподілу повноважень усіх гілок влади, відповідальності її перед народом, підвищення ролі органів місцевого самоврядування, - каже він.
В’ячеслав Березовський переймається патріотизмом та українською мовою
Кандидат у нардепи В’ячеслав Березовський вважає, що українці - зріла європейська нація, яка має усвідомити, що патріотами, які люблять свою державу та свою мову, є громадяни усіх інших розвинених країн.
– Це і Росія, і Ізраїль, і Польща, і Німеччина. Тут можна перераховувати усі інші самодостатні країни, в яких стала економіка та відносини між людьми. Тому ми повинні нарешті прийняти європейський шлях розвитку і впроваджувати його не на Фейсбуці, не на кухнях, а у Верховній Раді, - каже кандидат. - Люди мають нарешті зрозуміти, що обирати потрібно прямих, чесних і небрехливих людей, які стануть політиками і будуть підтримувати у парламенті державність, будуть приймати закони на захист людей, економіки, мови, культури. Саме за це я боротимусь у парламенті. Громадяни мають зрозуміти, що народний депутат не повинен бути якимось ремонтувальником доріг, ремонтником кранів, дахів та іншого. Не без того, що громада може звернутися до свого депутата за допомогою у якихось проблемах, але це не є основним питанням народного обранця. Депутат – це законотворець, законотворець на захист усіх громадян цієї держави.
Наталія Добринська займеться спортом у парламенті
Кандидат у нардепи Наталія Добринська каже, що змінювати життя можуть лише розумні і сильні люди.
- «Здорова людина - міцна країна!» І забезпечити це здоров’я має не медицина, а в першу чергу, заняття фізичною культурою та спортом, якісні умови для яких має створити держава. Саме утвердження здорового способу життя та формування здорової нації - мої пріоритети, - каже кандидат. - Я пройшла спортивний шлях – від простої дівчини, яка займалась на спортивному майданчику у своєму дворі, до олімпійської чемпіонки Пекіну. Знаю проблематику цієї галузі з середини і маю конкретні пропозиції щодо здорового способу життя, розвитку фізичної культури як важливої складової розвитку особистості. Часто буваю за кордоном, бачу, як розвиваються держави, живуть люди і впевнена, що стратегічним вектором зовнішньополітичного розвитку України є євроінтеграція. Розумію це як утвердження в нашому житті європейських стандартів життя та розвитку суспільства. Цей напрямок роботи стане одним з головних у моїй діяльності у Верховній Раді.
Віталій Добровольський хоче створити суд присяжних
Кандидат в нардепи Віталій Добровольський у своїй передвиборній програмі обіцяє голосувати та створювати нові зЗакони, що зупинять сповзання країни в економічну і політичну прірву.
- Повернемо разом впевненість у своїх силах, запропонувавши проекти, які дозволять нам рухатися вперед! - каже кандидат. - Справедливе суспільство – це суспільство, в якому немає прірви між багатими і бідними. Соціальна справедливість репрезентує принцип рівності, яка означає впевненість кожного громадянина у тому, що у нього і його дітей є майбутнє. Ми повинні прагнути до справедливого розподілу доходів, щоб молодь могла розраховувати на допомогу на початку свого життєвого шляху, а люди похилого віку мали забезпечену старість і соціальну захищеність неповносправних.
Кандидат обіцяє ініціювати зменшення кількості внутрішніх військ і збільшити фінансування української армії, ініціювати створення суду присяжних та малої авіації, розробити систему контролю за коштами, що вивозяться з України в офшорні зони.
Олександр Домбровський прийматиме закони "для людей, а не для влади"
Якщо Олександра Домбровського оберуть у Верховну Раду, він хоче поміняти пенсійне законодавство, Податковий кодекс та Закон про корупцію.
- Державні рішення повинні прийматися для блага народу, а не для комфорту влади. Будь-які рішення Верховної Ради та уряду повинні поліпшувати, а не погіршувати життя людей. Буду добиватися підвищення мінімальних пенсій, - каже Олександр Домбровський. - Розумію, що є дефіцит Пенсійного фонду, але це проблема влади, а не пенсіонерів. Податковий кодекс потрібен для того, щоб дати людям можливість працювати. Система податків повинна бути простою, зрозумілою і прозорою.
Олександр Домбровський каже, що хоче змінити антикорупційне законодавство, але розуміє, що корупцію в державі створює економічне середовище.
- Зарплата спеціаліста з облдержадміністрації - близько тисячі гривень. І всім зрозуміло, що менеджер, якому доручено вирішувати проблеми людей, сам не може прогодувати свою родину, - каже він.
У пріоритетах кандидата в нардепи й медичне законодавство. Він вважає, що досвід Вінниці по створенню системи страхової медицини потрібно затвердити на законодавчому рівні.
- Мережу медичних закладів не можна скорочувати заради економії грошей, її треба утримувати, інакше ми скоротимо людей! - каже кандидат.
Роман Клініч хоче заборонити депутатам лікуватися за кордоном
Кандидат у нардепи Роман Кулініч планує забезпечити молодь першим робочим місцем, а вчителів та медиків статусом держслужбовця.
- Пріоритетними законопроектами для мене є ті, що стосуються першого робочого місця для випускників вузів та молоді. Необхідно на законодавчому рівні вирішити, щоб після закінчення навчання молоді люди мали робоче місце, - каже кандидат. – Я також за те, щоб вчителів, медпрацівників, працівників культури прирівняти до держслужбовців. Ці професії в Україні зараз у дуже занедбаному стані. Я хочу законодавчо заборонити політикам, членам уряду та членам їхніх сімей лікуватися за кордоном. У нас найкращі університети, найкращі фахівці, але ці люди, використовуючи переважно державні кошти, їдуть за кордон. Я хочу законодавчо заборонити це.
Наталія Солейко буде займатися медициною та пенсіями
Кандидат в нардепи Наталія Солейко каже, що не сприймає Трудовий кодекс, у тому вигляді, в якому є та не голосуватиме за новий Податковий кодекс.
- Голосуватиму за забезпечення безкоштовними медичним послугами усіх верств населення. Друге – пенсійна реформа, я голосуватиму за повернення пенсійного віку до 55 років для жінок та 60 для чоловіків, - каже кандидат. - Голосуватиму за збільшення заробітної плати усім категоріям працюючих щонайменше вдвічі, а не на рівні мінімальної заробітної плати. Відповідно й пенсії зразу ж можуть піднятися на 334 гривні, а далі буде видно. Голосуватиму за скасування депутатської недоторканності та боротьбу с корупцією у вищих ешелонах влади, починаючи від президента. За несумісність поєднання державної служби та бізнесу або самими держслужбовцями, або їхнім найближчим родинним оточенням. За забезпечення першим робочим місцем молоді, яка закінчила навчання. У мене є власні напрацювання по обов’язковому державному медичному страхуванню і ще вісімдесят різних законопроектів від нашої партії.
Кандидат у нардепи з Вінниці Людмила Станіславенко хоче відмінити медичну реформу
Кандидат у народні депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №11 Людмила Станіславенко готує п’ять законопроектів, які подасть на розгляд Верховної Ради сьомого скликання, у разі її обрання.
- Я вважаю, що ці законопроекти дуже важливі. Так, треба законодавчо ввести баланс представництва в 30 відсотків у органах влади жінок, надавати адресну підтримку сім’ям з дітьми, що ходять до школи. І головне – треба негайно відмінити медичну «реформу» у Вінницькій області. Нею незадоволені більшість мешканців області. І її треба негайно відміняти, - говорить Людмила Станіславенко.
Законопроекти, які готує Людмила Станіславенко: «Про відміну пілотного проекту медичної реформи у Вінницькій області», «Про баланс представництва жінок у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів України, місцевих органах виконавчої влади та самоврядування», «Про матеріальну підтримку держави сімей з дітьми шкільного віку».
Сергій Червонописький хоче тісно дружити з Росією
Сергій Червонописький обіцяє у своїй передвиборчій програмі працювати проти того, щоб Конституція переписувалась кожного разу, залежно від політичної кон’юнктури та покласти край корупції, беззаконню та занепаду.
- Як ветеран війни в Афганістані не можу бути байдужим до стану справ, який склався в державі. Тому я іду на вибори, - каже депутат. - Я за прямі вибори суддів народом; за те, що закон повинен мати невідворотну силу і бути один для всіх; за безумовне виконання державою взятих на себе соціальних зобов’язань; за послідовну боротьбу з бідністю шляхом нарахування справедливих зарплат, пенсій та стипендій; за відновлення найтісніших форм дружби і економічної співпраці з Росією та іншими незалежними державами, що утворились на території колишнього СРСР; за повноцінне входження України в Митний союз і за спільне з Росією вирішення проблеми експлуатації газотранспортної системи.
Сергій Червонописький обіцяє зустрічатися разом з депутатами обласної, міських і районних рад з виборцями свого округу та враховувати їх інтереси у вирішенні соціально-економічних проблем.