Заліщук заявила, що Ахметов "плавно став спонсором Порошенка"

"Певне коло людей", яке діставало преференції за часів колишнього президента України Віктора Януковича, дістає їх і за президента Петра Порошенка. Про це в інтерв'ю "Немецкой волне" заявила народний депутат від Блоку Петра Порошенка Світлана Заліщук.

"Дістає монополію на ті чи інші ресурси та активи. Так можна сказати про Ахметова – одного з батьків імперії екс-президента України Віктора Януковича. Тепер він плавно став спонсором Порошенка, хоча саме Ахметов інвестував колосальні ресурси в те, щоб побудувати авторитарний режим і корупційні схеми", – сказала вона.

За словами Заліщук, Ахметов "одержує основний прибуток від усієї української енергетики".

"І ми бачимо, що, наприклад, регуляторна комісія, незалежні регулятори працюють в інтересах конкретної людини", – зазначила народний депутат.

Преференції для Ахметова є, на думку Заліщук, однією з трьох претензій до Порошенка. Дві інші – корупція у країні і монополія на ухвалення рішень.

"Президент володіє тими повноваженнями, силою та ресурсами, які здатні змінити ситуацію у країні", – підкреслила вона.

За даними вересневого рейтингу мільярдерів Bloomberg, Ахметов зі статками у $4,38 млрд став найбагатшим українцем і посів 439-ту позицію (більше громадян України в рейтингу немає). З початку року активи Ахметова скоротилися на $45,8 млн.

Рінат Ахметов – власник групи компаній СКМ (“Систем Кепітал Менеджмент“). Група володіє контрольними пакетами акцій понад 100 підприємств у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій сферах, медіабізнесі, роздрібній торгівлі та сфері нерухомості. Ахметов також є президентом і власником футбольного клубу “Шахтар“.

Бізнесмен Рінат Ахметов, який інвестував "колосальні ресурси" в режим екс-президента України Віктора Януковича, зараз допомагає президенту Петрові Порошенку, зазначила нардеп від Блоку Петра Порошенка Світлана Заліщук.

Гордон

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 5 травня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 35.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика