Богомолець: Маємо вести роботу з розбудови нашої армії та підвищення її морального духу

Про це на сторінці Facebook написала народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, яка перебуває з візитом у зоні АТО.

“Українська армія поступово позбавляється “аватарів” — людей, що зловживають спиртним. Хтось йде сам, когось виганяють, але, загалом, як мені розповіли військові в зоні АТО, сьогодні проблема пияцтва в Збройних Силах на фронті вже не така гостра, як ще рік тому”,- зазначила політик. 

За словами парламентаря, одним з важливих факторів зменшення пияцтва на фронті стало збільшення  штрафів для армійських “аватарів” та прийняття закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб»., ініціатором якого була народний депутат.

“Після покарання грошима за пияцтво кількість бажаючих щоденно випивати значно зменшилася”,- підкреслила Голова комітету.

“Я переконана: п’яний на передовій — це зрадник, бо своїм пияцтвом він ставить під загрозу здоров’я та життя своїх бойових побратимів. Позбавившись одного “аватара”, іноді можна зберегти життя десятку наших героїчних воїнів. Тому ми всі разом — суспільство, військові капелани та командний склад — маємо вести роботу з розбудови нашої армії та підвищення її морального духу”, – вважає Ольга Богомолець. 

Блок Петра Порошенка

11-01-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика