Богомолець пройшла перевірку на детекторі брехні у прямому ефірі

Кандидат у президенти Ольга Богомолець пройшла перевірку на поліграфі під час прямого ефіру проекту "Іспит гідності", який транслювався у соцмережі Facebook.

"Після Революції гідності боятися виходити на Майдан та проходити детектор брехні - це ганьба. Кожен кандидат у Президенти, який йде реально перемагати, має обов’язково пройти детектор брехні. І хочу звернутися до українців: якщо кандидат боїться прийти на Майдан і пройти детектор брехні, то подумайте, чи вартий він звання фавориту у соціальних опитуваннях і чи варто голосувати лише за фаворитів", - сказала вона, повідомляє прес-служба політика у четвер.

Зазначається, що під час перевірки на поліграфі О.Богомолець відповіла "ні" на питання, чи є вона технічним кандидатом, чи має відношення до розкрадання державних коштів та чи співпрацює вона із спецслужбами РФ. Вона заявила також, що внесок у 2,5 мільйони гривень для участі у президентських виборах - це особисті кошти її родини, і зазначила, що їй відомі джерела фінансування її президентської кампанії і кошти на неї не давав жоден з олігархів. 

"Для мене перевірка на поліграфі - це спроба протистояти злу, провокаціям та інформації, яка з’являється проти мене в Інтернеті", - наголосила кандидат.

Інтерфакс-Україна

14-03-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика