Членів ПАРЄ, що голосували за Росію, треба звозити на Донбас — Климпуш-Цинцадзе

Європейських депутатів, які голосували за повернення делегації Росії у ПАРЄ, слід наполегливіше запрошувати на Донбас, аби вони побачили справжню сутність російської агресії.

Про це написала віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у Twitter.

“Знаю, як тяжко європейських політиків привезти на Донбас. Та треба наполегливіше запрошувати членів ПАРЄ, які голосували за повернення Росії. Побачивши істинну сутність агресора, вони будуть по-іншому ставитися до країни, внески якої - ніщо в порівнянні з руйнацією, якої вона завдає”, - вважає урядовець.
 
Як повідомляв Укрінформ, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

УКРІНФОРМ

26-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 12 жовтня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, голова, ГО "Кращий Сихів", безпартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ГОЛОС".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика