Держава доплачує партіям за жінок, — аналітик 

Починаючи з 2015 року в Україні існують гендерні квоти для жінок у політиці. Як наслідок, сьогодні у державі маємо рекордну кількість депутаток.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив аналітик комітету виборців України Денис Рибачок.

В українському парламенті зараз працює рекордна кількість жінок — дванадцять відсотків, говорить аналітик Комітету виборців.  

«Такого ніколи не було. Звернімо увагу на цікаву річ. Наша держава доплачує партіям, які приводять жінок у парламент», — коментує Денис Рибачок.

В Україні діє десять відсотків гендерної квоти, які діють від початку ухвалення закону у 2015 році, розповідає експерт.

«Мова йде про кілька десятків мільйонів для партії з бюджету на рік. Зараз ці кошти отримує «Самопоміч». Тому партіям вигідно інвестувати в жінок. Це не лише вимога українського законодавства, але фінансовий стимул», — говорить Денис Рибачок.

Нагадаємо, співзасновниця Фонду Білла та Мелінди Гейтс — Мелінда Гейтс переконана, що жодна країна світу до 2030 року не досягне гендерної рівності.  

ZIK

11-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 21 січня 1963р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, громадська організація "Інститут Громадянських Свобод", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 54.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика