Держдеп вітає посилення антимонопольного законодавства України

Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд привітала ухвалення закону про посилення ролі Антимонопольного комітету.

Про це вона написала у соцмережі Х (колишній Твіттер).

За словами Нуланд, незважаючи на війну, Україна продовжує вести боротьбу з корупцією і вжила рішучих дій для посилення підзвітності, прозорості та корпоративного управління.

«Ці зусилля зміцнюють впевненість у демократичному майбутньому та залучають інвестиції приватного сектора для довгострокового відновлення України», – наголосила представниця Держдепу.
 
Як повідомлялося, 9 серпня парламент ухвалив закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України».

Посол США в Україні Бріджит Брінк назвала це важливим кроком для підвищення конкурентоспроможності України і залучення приватних інвестицій.

УКРІНФОРМ

17-08-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 28 серпня 1982р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика