Держдеп вітає посилення антимонопольного законодавства України

Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд привітала ухвалення закону про посилення ролі Антимонопольного комітету.

Про це вона написала у соцмережі Х (колишній Твіттер).

За словами Нуланд, незважаючи на війну, Україна продовжує вести боротьбу з корупцією і вжила рішучих дій для посилення підзвітності, прозорості та корпоративного управління.

«Ці зусилля зміцнюють впевненість у демократичному майбутньому та залучають інвестиції приватного сектора для довгострокового відновлення України», – наголосила представниця Держдепу.
 
Як повідомлялося, 9 серпня парламент ухвалив закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України».

Посол США в Україні Бріджит Брінк назвала це важливим кроком для підвищення конкурентоспроможності України і залучення приватних інвестицій.

УКРІНФОРМ

17-08-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика