Дії Трампа загрожують нацбезпеці США - спікер Палати представників

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі назвала відмову Білого дому співпрацювати в розслідуванні щодо імпічменту спробою Трампа приховати зраду демократії.

Про це йдеться в офіційній заяві Пелосі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Певний час президент намагався видати беззаконня за норму. Тепер він хоче видати беззаконня за благочестя. Американський народ уже почув слова президента (з розмови з Володимиром Зеленським – ред.) "хоча б зробіть нам послугу". Дії президента загрожують нашій національній безпеці, порушують нашу Конституцію та підривають цілісність наших виборів", - наголосила Пелосі.

Вона назвала лист Білого дому з відмовою співпрацювати зі слідством ще однією "спробою приховати зраду нашої демократії та прагненням, аби президент був поза законом".
 
Спікер Палати представників заявила, що "відверто хибна" позиція Білого дому, викладена в листі, є "черговою протиправною спробою приховати факти нахабних дій адміністрації Трампа щодо тиску на іноземні держави з метою втручання у вибори 2020 року".

Пелосі підкреслила, що попри мури, які Білий дім намагається звести для розслідування, з'являється "все більше доказів, котрі свідчать про те, що президент Трамп зловживав своїм службовим становищем і порушив присягу зберігати та захищати Конституцію".
 
Білий дім має бути попереджений, що подальші зусилля приховати правду про зловживання владою розглядатимуться як додаткові докази перешкоджанню правосуддю, застерегла Пелосі.

"Пане президенте, ви не поза законом. Ви будете притягнуті до відповідальності", - заявила спікер Палати представників США.

УКРІНФОРМ

09-10-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінка Дата народження: 17 травня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика