Ексміністр освіти Гриневич стала проректором в одному зі столичних вишів

Колишня міністерка освіти і науки України Ліля Гриневич стала проректором в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Про це повідомляється на сторінці ВНЗ у Facebook.

Гриневич наказом № 2035-к/тр від 5 листопада 2019 призначено на посаду проректора з науково-педагогічної та міжнародної діяльності університету.

Лілія Гриневич очолювала Міністерство освіти і науки від квітня 2016 року до серпня 2019 року.

Нагадаємо, 29 серпня посаду міністра освіти і науки обійняла Ганна Новосад, змінивши на цьому посту Лілію Гриневич. Серед своїх перших заяв на чолі міністерства вона повідомила, що реформа освіти в Україні продовжуватиметься, а також зазначила, що одним із пріоритетів МОН будуть зміни у дошкільній освіті.

Новое время

08-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінка Дата народження: 17 травня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика