Євродепутатка Гармс їде в Україну

Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених в ЄП Ребекка Гармс з 15 по 20 вересня перебуватиме з робочою поїздкою в Україні.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили з офісу німецького депутата.

«Ребекка Гармс перебуватиме в Україні з офіційною делегацією Європейського парламенту для участі в 8-му саміті Парламентської асоціації, яка пройде у Львові, Івано-Франківську і Києві», - поінформували у депутата.

Програма роботи делегації буде зосереджена на просуванні та результатах реформ у сфері децентралізації, боротьби з корупцією і на економічній ситуації в регіоні. Члени Європарламенту разом з українськими депутатами зустрінуться з місцевою і регіональною владою у Львові та Івано-Франківську, а також місцевими підприємцями, представниками меншин і активістами громадянського суспільства.
 
Гармс також має намір зустрітися з екологами Карпатського регіону, щоб обговорити з ними Львівський природоохоронний проект.

У Києві заплановано зустрічі з Президентом Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом і міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

В четвер, 20 вересня, Ребекка Хармс візьме участь у 2-й публічній конференції на тему реформи антикорупційної боротьби в Україні, яка пройде у Верховній Раді.

УКРІНФОРМ

14-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика