Євроінтеграційний порядок денний парламенту буде збережено – Іонова

Першочерговим завданням Комітету з питань європейської інтеграції є законодавче забезпечення інтеграції України в європейське співтовариство.

“Наш комітет не є політичним, ми на цьому наголошуємо і закликаємо колег по парламенту долучитися до формування євроінтеграційного порядку денного”, – заявила народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник Голови Комітету з питань євроінтеграції Марія Іонова на брифінгу у Верховній Раді, який було присвячено відзначенню Дня Європи в Україні.

“Хочу наголосити, що цей порядок денний, як і в попередні роки, сформовано законодавчою гілкою влади спільно з Кабінетом міністрів, а також Президентом. Цей порядок денний буде збережено і наступний рік і ми будемо рухатися згідно сформованої “дорожньої карти”, адже європейська інтеграція має стати незворотньою для України”, – заявила Марія Іонова.

Народний депутат зазначила, що на меті ухвалення євроінтеграційних законів є приєднання України до енергетичного союзу, єдиного цифрового ринку та Шенгену.

У свою чергу, Глава Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі під час брифінгу повідомив, що направив Голові Верховної Ради листа, в якому зазначив перелік ключових законопроектів, які необхідно ухвалити українському парламенту для імплементації Угоди про Асоціацію України з ЄС. Одним з них є законопроект з питань політики європейської інтеграції.

Блок Петра Порошенка
 

16-05-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика