Фріз: скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання держполітики стосовно наших захисників

13 серпня у Відкритому Офісі кандидати від «Європейської Солідарності» провели брифінг щодо роботи та першочергових завдань Верховної Ради дев’ятого скликання.

Скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання державної політики стосовно наших захисників, – про це під час прес-конференції заявила міністр у справах ветеранів, кандидат у народні депутати України від партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

Замість того щоб надати можливість комітету у справах ветеранів у новому скликанні Верховної Ради функціонувати на повну потужність в тандемі зі створеним Міністерством у справах ветеранів, ми бачимо як починається скорочення однієї з найважливіших гілок державної політики стосовно наших захисників.

Пріоритетною задачею «Європейської Солідарності» буде збереження комітету, адже його скорочення може призвести до ліквідації стратегічно важливого міністерства у справах ветеранів.

forpost.media

14-08-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика