Фріз: скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання держполітики стосовно наших захисників

13 серпня у Відкритому Офісі кандидати від «Європейської Солідарності» провели брифінг щодо роботи та першочергових завдань Верховної Ради дев’ятого скликання.

Скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання державної політики стосовно наших захисників, – про це під час прес-конференції заявила міністр у справах ветеранів, кандидат у народні депутати України від партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

Замість того щоб надати можливість комітету у справах ветеранів у новому скликанні Верховної Ради функціонувати на повну потужність в тандемі зі створеним Міністерством у справах ветеранів, ми бачимо як починається скорочення однієї з найважливіших гілок державної політики стосовно наших захисників.

Пріоритетною задачею «Європейської Солідарності» буде збереження комітету, адже його скорочення може призвести до ліквідації стратегічно важливого міністерства у справах ветеранів.

forpost.media

14-08-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінка Дата народження: 17 травня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика