Геращенко очікує від Москалькової вибачень перед Денісовою "за відверте хамство"

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла про "дзвінок від Москалькової" та заявила, що російському омбудсмену варто вибачитись перед українською колегою "за відверто хамську поведінку".

Про це політик написала на своїй сторінці у Facebook.

"Принагідно зазначу і Москальковій, й пранкерам. Перше: ми чекаємо від Москалькової офіційних вибачень перед її колегою пані Денісовою за відверто хамську поведінку, не гідну інституту обмудсмена, коли її джип ледь не збив пані Людмилу, а "бояриня Москалькова" навіть не вийшла привітатися й зробила все, аби зірвати домовленості президентів. Тому, панове пранкери чи секретарки Кіри, передайте пані Москальковій, що їй варто якнайшвидше вибачитися перед української обмудсвумен", - написала вона.

Геращенко уточнила, що 3 липня отримала дзвінок до приймальні від нібито помічниці Кіри російського омбудсмена Тетяни Москалькової з пропозицією "через 5 хвилин обговорити заяви щодо ув'язнених", утім сама Геращенко назвала цей дзвінок справою "фсбшних пранкерів".

Також політик повідомила, що українська сторона очікує на офіційну реакцію РФ щодо ініціативи передати 23 підозрюваних в злочинах росіян задля звільнення українців.

"Українська влада працює в тісній координації, АП, МВС, я, офіс обмудсвумен, тому не варто нас розводити, не вдасться. А всі питання щодо утримуваних російський обмудвумен має обговорювати зі своєю колегою пані Денисовою (після вибачень, звичайно)", - зауважила Геращенко.
 
Вона уточнила, що не спілкуватиметься з будь-якими російськими ЗМІ "до моменту повернення Україні Криму і Донбасу".

Як повідомлялося, перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Україна готова обміняти 23-х громадян Російської Федерації на українців, які утримуються у РФ і на окупованих територіях.

Усього в Росії й анексованому Криму утримують близько 70 українських політв'язнів, у тому числі журналіста Укрінформу Романа Сущенка, незаконно засудженого до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

УКРІНФОРМ

03-07-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика