Глава МЗС Німеччини прибула в Україну

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок вранці у понеділок, 11 вересня, прибула в Україну з неоголошеним раніше візитом.

Про це повідомляє DW.

«Україна також захищає свободу й всіх нас з величезною мужністю і рішучістю. Так само, як Україна стоїть за нас, вона також може покластися на нас», - заявила Бербок після прибуття до Києва.
 
За її словами, зараз в Європейському Союзі готується рішення про початок переговорів про вступ України до ЄС. «Результати судової реформи (в Україні - ред.) та законодавства щодо ЗМІ вже видно. Попереду ще імплементація антиолігархічного закону та боротьба з корупцією», - зазначила глава МЗС Німеччини.

Вона також зауважила, що повним ходом йде підготовка до зими в Україні, тому у Берліні хочуть ще тісніше пов'язати європейську енергетичну мережу з українською. «Незалежно від пори року, ми не припиняємо підтримувати Україну в її захисті від російської агресії: економічно, військово, гуманітарно», - сказала Бербок.

Вона наголосила, що «жахливий терор Путіна проявляється у цілеспрямованих атаках на повсякденне життя та цивільні інституції в Україні». «Путін хоче зламати, зневірити і деморалізувати людей. Для цього він не зупиняється ні перед чим - ні перед школами, ні перед ринками, ні перед зерносховищами, ні перед залізничними станціями», - зауважила політикиня.

Бербок також згадала і про примусову депортацію українських дітей до РФ з окупованих територій. «Ми підтримуємо організації, українську владу та неурядові організації, які працюють над тим, щоб повернути викрадених дітей додому. І щоб ці злочини було розкрито. Обвинувальний акт у Міжнародному кримінальному суді так

Це вже четвертий візит Анналени Бербок в Україну з початку повномасштабної російської агресії.

УКРІНФОРМ

11-09-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 26 квітня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика