Іонова: фракція БПП чекає рішення Регламентного комітету щодо дати інавгурації і готова підтримати будь-яку дату

Про це в коментарі журналістам зауважила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Марія Іонова.

«Наша фракція буде голосувати за рішення Регламентного комітету в питанні щодо призначення дати інавгурації Президента. І виступає за будь-яку дату, яку підтримає більшість в парламенті. Для нас немає проблеми в цьому питанні»,- зауважила політик.

«Тема інавгурації – не найголовніша тема, яка сьогодні важлива для країни, для суспільства. Тому чекаємо рішення профільного комітету і, напевно, у четвер будемо голосувати це»,- додала Марія Іонова.

Марія Іонова зауважила, що фракція БПП була готова голосувати за це питання і сьогодні.

Щодо розпуску парламенту і проведення дострокових виборів народний депутат зауважила: «Не варто гадати відбудеться це чи ні. Це – рішення новообраного Президента. Якщо будуть підстави і Президент вирішить зробити цей крок, значить, йдемо на дострокові вибори…»,- додала політик.

«Я особисто вважаю, що наш парламент має працювати до закінчення своєї каденції. У нас ще дуже багато роботи , особливо, в сфері оборони, і того, що стосується Угоди про асоціацію»,- резюмувала парламентар.

Блок Петра Порошенка

15-05-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика