Іонова: зважаючи на майбутні вибори до українського парламенту, необхідно законодавчо закріпити введення гендерних квот

Про це на сторінці в Facebook повідомила  народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету з питань євроінтеграції  Марія Іонова після поїздки до Дніпровського Університету імені Альфреда Нобеля та Університету внутрішніх справ міста Дніпра.

«Університет (ім. А Нобеля – ред) вже випустив у життя 33 тисячі вихованців, які успішно працюють у різних країнах світу. Сильний колектив викладачів – дійсно гордість закладу. І студенти – розумні, допитливі, націлені на успіх. Очевидно, що заклад має усі можливості для надання гарної освіти, в тому числі завдяки міжнародній співпраці.

Читала студентам мотивуючу лекцію в жанрі «Я можу». Розповіла про свій шлях у політику, та в основному – про європейську інтеграцію, про те, що зроблено і маємо зробити», – відзначила Іонова.

Крім того, депутат виступила з лекцією перед студентами Університету внутрішніх справ міста Дніпра.

«Розповідала про інституційну реформу в ЄС, про захист кордонів та проблеми міграції, й у зв’язку з цим про питання, що розглядалися на саміті Європейської ради, що відбувся у червні ц.р. Основне – законодавче забезпечення євроінтеграційних процесів в Україні. Зважаючи на професійну орієнтацію студентів, акцентувала увагу під час лекції на реформі системи МВС, забезпеченні охорони прав людини і основних свобод.

Проінформувала про важливу законодавчу ініціативу Президента України – зміни в Конституцію щодо стратегічного зовнішнього курсу держави (ЄС та НАТО)», – підкреслила депутат.

Крім того, Іонова розповіла, що відбувся серйозний діалог про активну участь жінок в політиці, в управлінні містом, областю, країною.

«Говорили про необхідність законів, що мають забезпечити рівність (не декларовану, а фактичну, справжню) жінок і чоловіків в Україні. Про закони, які вже схвалені ВРУ, які ми плануємо внести до порядку денного для голосування. Безперечно, зважаючи на майбутні вибори до українського парламенту, багато обговорювали необхідність законодавчого введення гендерних квот», – наголосила Іонова.

Блок Петра Порошенка

10-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика