Ірина Констанкевич каже, що у бюджеті-2024 правильно визначені пріоритети

Народна депутатка Ірина Констанкевич (депутатська група "За майбутнє") вважає, що в ухваленому парламентом держбюджеті на 2024 рік правильно обрані пріоритети щодо оборони і потреб армії.

Про це вона сказала в ефірі Українського радіо.

За словами Констанкевич, бюджет на 2024 рік складний, але в ньому правильно визначені пріоритети: все має йти на оборону і потреби ЗСУ та на соціальну політику.

"Ми всі виходимо із розуміння того, що треба відмовлятися від багатьох речей, які раніше були для нас всіх життєво важливими, і розуміти, що ми не можемо зараз собі цього дозволити, тому що нам потрібні дрони, снаряди, щоб перемогти у цій війні. Це буде непростий і складний для нас усіх рік. Але українці мають розуміти, що для перемоги нам потрібно економити", - зазначила вона.
 
Депутат додала, що щодо розбудови оборонно-промислового сектору хотілося б бачити більші успіхи. "Наша промисловість не повністю переорієнтувалася на потрібні для оборони можливості. Але тут є ще і фінансові питання", - сказала вона.

Говорячи про закон про нацменшини №9610, Констанкевич зазначила, що ним "ми створюємо можливості для розвитку цих громад".

На її думку, треба було ще більше комунікувати і докладати більше зусиль, щоб донести нашу позицію. "Ми порівнювали ситуацію з українцями, які проживають в Угорщині і які і близько не мають таких можливостей, які Україна створила для угорців тут. Міжнародним інституціям, зі свого боку, треба зробити теж певні висновки і також переглянути ті правила, які є в європейській спільноті. Можливо, їх теж потрібно змінювати, бачачи, що є такі деструктивні гравці, які з цього мають певний зиск. І ще й підіграють Росії", - наголосила депутат.

Щодо закону про заборону релігійних організацій, які працюють на ворога, Констанкевич зауважила, що завершився термін подачі правок до другого читання, яких на сьогодні є 1200. "Сподіваюся, що в комітеті ми оперативно їх розглянемо і це питання за нами не буде затримуватися", - додала вона.

УКРІНФОРМ

16-11-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінкаГолова Міжфракційного депутатського об’єднання "Україні - Євроатлантичний простір!"Дата народження: 25 вересня 1974р.Відомості на момент обрання: освіта вища, Міністр у справах ветеранів України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 13.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика