Кабмін призначив Любомиру Мандзій новою виконуючою обов'язки міністра освіти

За рішенням уряду Любомира Мандзій стала новою тимчасово виконуючою обов'язки міністра освіти і науки України. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду сьогодні, 25 березня 2020 року, передає пресслужба Кабміну.

"Тимчасове виконання обов’язків міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій", - йдеться у повідомленні.

Таке рішення прийнято сьогодні, 25 березня, на засіданні Кабміну.

"Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого", – відзначила т.в.о. міністра освіти і науки України.

Зазначається, що Любомира Мандзій родом з Львівщини, з вересня минулого року була заступницею міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

Як повідомлялося раніше в УНН, уряд на засіданні у середу, 25 березня, затвердив низку кадрових рішень.

УНН

26-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 7 червня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 66.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика