Клімкін та Фріланд у Брюсселі обговорили російську агресію

Під час саміту міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, що завершився у середу в Брюсселі, відбулася зустріч глав МЗС України та Канади Павла Клімкіна й Христі Фріланд.

Про це сама Фріланд написала на своїй сторінці у мережі Твіттер.

“У НАТО разом із Павлом Клімкіним продовжили говорити про серйозну ситуацію у Азовському морі, неприйнятну російську агресію та захоплення українських моряків й суден”, - зазначила Фріланд.

Вона додала, що також обговорила із українським колегою конференцію із питань реформ в Україні, яку наступного року прийматиме Канада.
 
Друга міжнародна конференція щодо реформ в Україні відбулася у червні в Копенгагені.  Участь у ній взяли глави МЗС країн-членів НАТО, ЄС та G7. Головною метою цьогорічного заходу було ознайомлення міжнародних партнерів зі здобутками України у проведенні системних реформ, а також окреслення подальших напрямів взаємодії та практичної допомоги Україні на цьому шляху. Наступний подібний захід пройде у 2019 році в Канаді.

УКРІНФОРМ

06-12-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика