Кондратюк про кількість позачергових засідань: Іноді потрібно виправляти помилки

Велику кількість позачергових сесій Верховна Рада проводить, зокрема, у зв'язку з необхідністю виправляти документи, ухвалені раніше народними депутатами України. Про це заступниця голови Ради Олена Кондратюк заявила "Радіо Свобода" в інтерв'ю, опублікованому 18 липня.

"Це один із процесів, що деколи треба виправити помилки. До речі, якщо треба виправити помилки – це не найгірше. Головне – їх виправити", – сказала вона.

За словами віцеспікерки, на роботу Верховної Ради також вплинула коронавірусна інфекція.

"Усі позачергові сесії і взагалі ця сесія була унікальна тим, що ми всі з вами зараз починаємо жити в нових і реальних умовах. Вона викликана пандемією коронавірусу. Усі парламенти, і європейські теж, переходять, наприклад, на онлайн-засідання. У нас просто виходили якісь скорочені можливості роботи в парламенті, це викликано і роботою в залі, і відповідно до того, що ми могли просто якось перебивати так чи інакше ці години, тому що не можна було закрити, все рівно є регламентні норми, коли повинно початися засідання Верховної Ради, коли ранкове засідання треба закрити, коли починається вечірнє і так далі", – пояснила Кондратюк.

Вона назвала це "реальними домовленостями" всіх політичних сил і парламентських фракцій і груп.

В Україні з березня діє карантин через коронавірусну інфекцію. У цей період нардепи працювали в комітетах і фракціях. Пленарні засідання було скасовано, вони збиралися тільки на позачергові. Після пом'якшення карантину Верховна Рада продовжила періодично проводити позачергові засідання.

Чергова сесія українського парламенту закрилася 17 липня, однак спікер Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення 21 липня позачергової сесії.

Гордон

20-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 4 червня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика