Маємо залучити всі необхідні ресурси для соціалізації тих, хто повертається з війни, - Верещук

Під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук відбулася нарада щодо формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів.

У нараді взяли участь представники Мінветеранів, Міноборони, МВС, Мінфіну, Мінсоцполітики, МОЗ, Мінцифри, а також Офісу Президента.

Ірина Верещук зосередила увагу на питанні комплексного підходу до соціалізації ветеранів і ветеранок та вирішенні їхніх реальних потреб.

Учасники наради констатували, що необхідно максимально спростити процедури для підтвердження статусу ветерана. Зробити це можна шляхом активного впровадження цифрових інструментів. Зокрема, пропонується цифровізувати документи щодо поранення, контузії або інвалідності у результаті бойових дій. Це дозволить пришвидшити отримання належних пільг від держави. 

Також акцентували увагу на посиленні комунікації між органами, які ведуть реєстри осіб, звільнених з військової служби за станом здоров’я після 24 лютого 2022 року. Зокрема, запровадження взаємодії між Єдиним державним реєстром ветеранів війни та відповідними інформаційними системами компетентних органів.

Крім того, обговорили проект постанови про порядок надання статусу учасника бойових дій. Зокрема, йдеться про осіб, які з 24 лютого по 25 березня 2022 року відповідно до Закону України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України» обороняли нашу країну у зв’язку з агресією росії. 

«Маємо залучити всі необхідні ресурси для соціалізації тих, хто повертається з війни. Люди, які ризикували життям, які віддали здоровʼя, ставши на захист України, заслуговують на справедливе та гідне ставлення. Як держава, ми маємо допомогти їм успішно адаптуватися до цивільного життя», – резюмувала Віце-прем'єр-міністр.

Урядовий портал

05-06-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Веб-сторінкаДата народження: 14 січня 1990р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань, ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", безпартійнa, проживає в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика