Меркель виступила за збереження санкцій проти Росії

Санкції Європейського союзу щодо Російської Федерації необхідно зберегти. Про це повідомила канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час форуму, організованого Фондом Конрада Аденауера, трансляцію якого вели на сторінці у Facebook.

"Якщо не буде прогресу в Мінському процесі, то нам потрібно буде дотримуватися санкцій. З іншого боку, головуючи в ЄС, ми можемо надати нових імпульсів відносинам", – заявила Меркель.

За словами Меркель, політику санкцій "зберігатимуть, поки не буде прогресу в розв'язанні питання конфлікту на Донбасі".

Канцлерка вважає, що основою для конструктивного діалогу та мирного співіснування є "розуміння того, що в міжнародному праві має діяти не право сильного, а сила права".

"Цей канон правил і цінностей Росія неодноразово порушувала, Росія в нашому безпосередньому сусідстві створила зону невирішених конфліктів, анексувала з порушенням міжнародного права український півострів Крим. Вона підтримує маріонеткові режими у Східній Україні і втручається в західні демократії гібридними інструментами ", – заявила Меркель.
 
Росія анексувала Крим після силової блокади військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Щодо Росії діє кілька санкційних пакетів ЄС. 20 червня 2019 року Європейська рада продовжила обмежувальні заходи щодо РФ, введені у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, до 23 червня 2020 року. Перед цим ЄС продовжував санкції проти РФ у березні 2019 року. Ішлося про індивідуальні санкції. У списку санкцій ЄС перебувають 170 фізичних і 44 юридичні особи, повідомляють на сайті Ради Європейського союзу. Санкції містять заборону на поїздки і заморожування активів. Окрім того, європейським компаніям заборонено надавати кошти фігурантам списку.

9 грудня 2019 року в Парижі відбувся перший протягом трьох років саміт лідерів "Нормандської четвірки" – України, Франції, Німеччини та Росії – щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Він тривав приблизно вісім годин. У межах саміту лідери держав провели двосторонні переговори, зокрема відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна. Сторони домовилися до кінця року погодити повне припинення вогню й обмін утримуваними особами у форматі "всіх на всіх", обговорили розширення мандата спостережної місії ОБСЄ та анонсували новий саміт "Нормандської четвірки" за чотири місяці.
 
Гордон

28-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Веб-сторінка Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Перший заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінкаДата народження: 5 липня 1972р.Відомості на момент обрання: освіта вища, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика