Меркель запевнила Мей про серйозне ставлення до оцінки Лондона щодо відповідальності РФ у справі отруєння Скрипаля

Канцлер ФРН Ангела Меркель у вівторок у розмові з британським прем'єром Терезою Мей заявила, що дуже стурбована передбачуваною причетністю РФ до отруєння в Солсбері екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

"Канцлер найрішучішим чином засудила цей напад і запевнила (Т.Мей - ІФ), що вона надзвичайно серйозно ставиться до оцінки британського уряду щодо відповідальності Росії за цей напад", - йдеться в заяві прес-служби уряду ФРН.

При цьому А.Меркель заявила про необхідність того, щоб Росія відреагувала на запити Лондона і передала в Організацію із заборони хімічної зброї інформацію про програму нервово-паралітичного речовини, якою був отруєний С.Скрипаль.

"Канцлер і прем'єр-міністр Мей домовилися підтримувати контакт, а також відповідним чином разом провести консультації із союзниками і європейськими партнерами", - наголошується в заяві.

Як повідомлялося раніше, британський уряд дійшов висновку, що за нападом на С.Скрипаля і його доньку Юлію, найімовірніше, стоїть Росія.

"Уряд дійшов висновку, що Росія, швидше за все, несе відповідальність за цей вчинок, спрямований проти Сергія і Юлії Скрипалів", - заявила Т.Мей, виступаючи перед членами парламенту Великої Британії.

Інтерфакс-Україна

14-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика