Мей має намір пояснити парламентарям, що удар по Сирії був в інтересах Британії

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей у понеділок, 16 квітня, заявить у парламенті, що рішення про авіаудари по Сирії було спрямоване на запобігання людським стражданням і є в національних інтересах Британії. Про це йдеться в тексті заяви, передає The Guardian.

За даними видання, Мей має намір пояснити парламентаріям, які критикували її, що участь Британії в операції була необхідна для "запобігання подальшому використанню хімічної зброї в Сирії".

"Ми зробили це, тому що вважали, що це правильно. І ми не самі. Існує широка міжнародна підтримка вчинених нами дій", - має намір сказати Мей.

Як зазначає видання, минулого тижня Мей відмовилася скликати парламент, щоб отримати схвалення депутатів на участь Великої Британії в ударі по Сирії.

Нагадаємо, 14 квітня США, Велика Британія і Франція завдали ракетного удару по кількох об'єктах у Сирії.
 
РБК-Україна

16-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика