Міністр Ємець замість боротьби з коронавірусом ставить “своїх людей” на фінансові потоки, – Зінкевич

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець замість ефективних дій у боротьбі з поширенням коронавірусу займається призначенням на керівні посади в медичній галузі своїх людей, які отримають доступ до мільярдів гривень із державного бюджету.

Про це сказала народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Яна Зінкевич, пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”.

“На жаль, Міністерство охорони здоров’я відмовляється від консолідації усіх зусиль в боротьбі з пандемією. Чергова неприємна звістка прийшла зі стін МОЗ – міністр хоче ввести “свою людину” у керівництво Державного підприємства “Медичні закупівлі України”, – зазначила Зінкевич.

“Скандал вийшов назовні. Замість того, щоб битися з коронавірусом, б’ються зі стратегічною закупівельною агенцією в галузі”, – заявила представниця “Європейської Солідарності”.

Вона повідомила, що минулого року держава і місцеві замовники витратили понад 20 млрд грн на закупівлі товарів медичного призначення, а цього року ця цифра може перевищити 30 млрд.

“Це майже половина бюджету Національної служби здоров’я України. Це більше чверті річного оборонного бюджету країни. Це більше половини річного державного бюджету на освіту”, – порівняла народна депутатка.

Вона наголосила: “Ємець пропонує на керівну посаду людину – засуджену за крадіжку продуктів із супермаркету”.

“Незрозумілим залишається питання: чому міністр уряду Азарова і президента Януковича, а тепер Зеленського, замість боротьби з епідемією, воює з фахівцями медичної галузі?” – зауважила народна депутатка.

4 студія

26-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Секретар Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 2 липня 1995р.Відомості на момент обрання: освіта загальна середня, директор, комунальне підприємство "Госпітальєри Дніпра" Дніпровської міської ради, безпартійнa, проживає в місті Рівному, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 7.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика