Могеріні обговорила з Чернишом розмінування на Донбасі та його екологію

Міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш обговорив з верховним представником ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Федерікою Могеріні питання розмінування на Донбасі, специфіки роботи місії ОБСЄ в зоні проведення АТО.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Під час зустрічі міністр подякував Європейському Союзу за гуманітарну допомогу населенню, яке постраждало внаслідок конфлікту на сході України. Вадим Черниш та пані Могеріні обговорили необхідність гуманітаного розмінування на сході та підготовку навчальних програм для мешканців територій вздовж лінії зіткнення щодо безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами", - йдеться у повідомленні.

Також сторони дійшли згоди щодо необхідності проведення інформаційної кампанії, спрямованої на мешканців зони конфлікту щодо зусиль, які докладають Уряд України та міжнародні партнери для допомоги громадянам, які постраждали від конфлікту на сході України.
 
Крім того, Могеріні звернула увагу на необхідність просування мирного порядку денного в Україні з метою об’єднання українського суспільства та попередження появи конфліктних ситуацій між різними групами громадян України в громадах.

Під час зустрічі верховний представник ЄС висловила занепокоєння екологічною ситуацією на Донбасі. Міністр у свою чергу повідомив про підготовку зусиллями МТОТ комплексного звіту щодо екологічних небезпек на сході України як на підконтрольній, так і на тимчасово окупованій території, який найближчим часом буде презентований громадськості з рекомендаціями щодо попередження таких небезпек.

Як повідомлялося, у понеділок, 12 березня, з робочим візитом в Україні перебуває високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і безпекової політики - віце-президент Європейської Комісії Федеріка Могеріні.

УКРІНФОРМ

13-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика