МОЗ провалило комунікацію про підготовку та забезпечення лікарень до епідемії коронавірусу – Зінкевич

Міністерство охорони здоров’я абсолютно не ефективно проводить інформування про забезпечення засобами захисту лікарів, тест-системати та апаратами штучної вентиляції легень лікарень в Україні.

Про це сказала народна депутатка фракції "Європейська Солідарність" Яна Зінкевич в ефірі телеканалу "Прямий".

"Навіть з урахуванням того, що я працюю в комітеті з питань охорони здоров’я, інформації щодо заходів уряду про боротьбу з розповсюдженням коронавірусу не достатньо. Я маю інформацію лише про кількість ліжок в інфекційних відділеннях, про кількість працівників цих лікарень, кількість апаратів штучної вентиляції легень в цих лікарнях", – розповіла народна депутатка.

Водночас вона підкреслила: "Але досі достеменно не відомо навіть щодо останнього вантажу, який прибув в Київ, скільки там було тестів. Отримали тільки підтвердження, що тестів набагато менше, що це експрес-тести, а не ПЛР".

"Навіть у нашому комітеті ми дізнаємося якісь обривки інформації. Я вважаю це серйозним недопрацюванням. Навіть між комітетом і МОЗ дуже мало комунікації", – зазначила Яна Зінкевич.

Також, за словами представниці "Європейської Солідарності", є нерозуміння дій нового міністра охорони здоров’я Іллі Ємця, а також низки його заяв.

Вона наголосила, що не підтримує ініціативу про запровадження режиму надзвичайного стану в Україні.

"Я категорично проти, і наша фракція "Європейська Солідарність» категорично проти такого рішення", – підкреслила народна депутатка.

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів вважає, що при дотриманні карантину в Україні епідемію коронавірусу Covid-19 можна буде побороти вже до травня.

Прем’єрміністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні наразі немає потреби вводити надзвичайний стан у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Прямий канал

25-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Веб-сторінка Дата народження: 14 жовтня 1985р. Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика