Нова влада має активно розслідувати тиск на українські медіа.

Про це "Прямому" розповіла народний депутат України, кандидат від "Європейської Солідарності" Вікторія Сюмар.

"Сьогодні це є ключова небезпека. І органи, і нова влада, і Служба безпеки України мали б досить активно займатись розслідуванням таких речей (тиск на українські медіа, - ред.). Ми цього не бачимо, натомість ми бачимо речі, які підпадають під визначення політичне переслідування опозиції. Тому що коли депутатів коаліції викликають сюди, в ДБР, для дачі свідчень про злочин - узурпацію державної влади коаліцією шляхом голосування - то, якщо депутат має Конституційне право голосувати і це вже називають узурпацією влади, то очевидно, це є певний абсурд в інтересах політичного переслідування, який всім очевидний, але він відбувається. Якщо це відбувається, значить воно комусь потрібне. Кому це потрібно, робимо висновки самі, якщо про це анонсує Портнов", - наголосила Сюмар.

Прямий канал

13-08-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 17 грудня 1992р.Відомості на момент обрання: освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика