НВ назвав найуспішніших жінок в українській політиці 

Журнал НВ називає українок, які досягли найбільш вражаючих результатів у політиці.

Цей список складено в рамках проекту НВ про сотню українок, які досягли найбільш вражаючих результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті та інших значущих сферах.

Список не є рейтингом, а порядкові номери в ньому не рівнозначні ступеню впливовості або успішності жінок. 

1. Оксана Продан, заступник голови фракції БПП, член комітету ВР з питань податкової та митної політики

Обличчя Оксани Продан відоме багатьом українцям - вона регулярно з'являється на телеканалах. А все тому, що теми, над якими вона працює (податкова політика та особливості роботи малого і середнього бізнесу) цікаві багатьом. Депутат, хоча і належить до провладної фракції, часто стає в цих питаннях на бік бізнесу.

Так, в лютому Мінсоцполітики спробувало змусити фізосіб-підприємців перейти на трудові договори. Продан же підтримала право дрібного бізнесу працювати за спрощеною системою оподаткування. 

2. Вікторія Войціцька, народний депутат з фракції Самопомочі, секретар комітету Верховної ради з питань паливно-енергетичного комплексу. 

Облгази Дмитра Фірташа, вугільна монополія Ріната Ахметова, несправедлива приватизація Укррудпрому - ось коло тем, на яких зробила собі ім'я Вікторія Войціцька. 

Вона регулярно критикує вигідну Ахметову формулу Роттердам+, що лежить в основі тарифів на теплову електроенергію. І опонує ідеї президента ввести миротворчу місію на Донбас, вважаючи, що це лише заморозить військовий конфлікт, а не вирішить його. 

В результаті Войціцька стала одним з найпомітніших депутатів у фракції Самопомочі та популярним відеоблогером на 24-му каналі. 

3. Ірина Геращенко, перший віце-спікер Верховної ради, представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи в Донецькій і Луганській областях.

В одному з інтерв'ю Ірина Геращенко, друга людина у Верховній раді, яка потрапила до парламенту за квотою БПП, назвала себе "україноботом".

Українобот Геращенко багато їздить на схід країни - у зону конфлікту. Також вона залучена до переговорів зі звільнення українських полонених. Тому часто відвідує Мінськ, де проходять зустрічі тристоронньої групи.

А ще Геращенко представляє позицію президента в ЗМІ і коментує ключові для Порошенка теми: оборонну політику, російську пропаганду, роботу українських правоохоронців.

4. Ольга Богомолець, кандидат у президенти, народний депутат від партії Блок Петра Порошенка, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я

5. Світлана Заліщук, народний депутат з фракції Блоку Петра Порошенка, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції у комітеті Верховної ради з питань закордонних справ 

6. Вікторія Сюмар, заступник голови фракції Народного фронту, голова комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформаційної політики 

7. Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної ради 

8. Юлія Тимошенко, кандидат у президенти, народний депутат, голова партії ВО Батьківщина 

9. Олена Шкрум, народний депутат з фракції Батьківщини 

10. Ніна Южаніна, народний депутат з фракції Блоку Петра Порошенка, глава комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики 

11. Олена Кондратюк, народний депутат від Батьківщини, секретар комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики 

12. Ірина Луценко, заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка, представник президента в парламенті 

13. Олена Сотник, народний депутат від партії Самопоміч, секретар комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції 

Новое время

11-03-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика