Обличчя ПУЛ жінок: Галина Гондарева

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи -  Галина Гондарева (місто Каховка, Херсонська область).

Голова Каховської міської  партійної організації  «Самопоміч».

Про себе та свою громадсько-політичну діяльність: «Я маю психолого-педагогічну освіту, працюю директоркою школи, викладаю основи психології та економіку. Ініціаторка створення та членкиня правління жіночої громадської організації «Колібрі», засновниця сімейного центру «Колібрі». Депутатка Херсонської обласної ради, член виконавчого комітету Каховської міської ради. Менеджерка  соціальних проектів, національна тренерка із саморозвитку людини, здорового способу життя. Надаю консультації з написання соціальних проектів та стратегічного планування, створила потужну волонтерську організацію, активно впроваджую нові освітні стандарти в систему освіти та гендерний підхід. Одружена, маю двох дорослих дітей. Щаслива і успішна, цим завжди пишаюсь, надихаю себе і інших.»

Життєве гасло:  «Мудрість – це розуміти, наскільки ми мало знаємо, а ще більша мудрість – вкладати всі свої сили  і час у свою самоосвіту.». 

«Шлях до перемоги і успіху – це шлях від однієї невдачі до іншої без втрати ентузіазму!»

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
«Я радію, що отримала можливість взяти участь у проекті ПУЛ. Для мене це був великий досвід у розумінні розвитку політичних процесів і найголовніше, участі жінок у цьому процесі, участі у просуванні ініціатив та ідей. Я познайомилася із жінками, які є сміливими, активними, справедливими, впевненими в те що цей світ обов’язково зміниться, якщо жінки будуть активними», впевнена Галина Гондарева.

14-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика