Обличчя ПУЛ жінок: Наталія Фрунзе

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи -  Наталія Фрунзе (місто Чернівці).

Голова «Жіночого крила» та  заступниця голови міської організації БПП «Солідарність».

Освіта вища, за фахом економіст, здобуває другу вищу освіту в Національній Академії Державного Управління при Президентові України, займається політичною, громадською, підприємницькою та культурною діяльністю, є членкинею виконавчого комітету Чернівецької міської ради. 

Про свою громадсько-політична діяльність:  
«Я є членкинею виконавчого комітету Чернівецької міської ради, працюю у місцевому самоврядуванні, беру активну участь у політичному і громадському житті нашого міста. Займаюсь підприємницькою діяльністю, маю  власний бізнес, розвиваю свою кар’єру у політиці,  вірю  в свої сили та  не боюся приймати рішення і брати на себе відповідальність. 
 
Мені хочеться сформувати позитивний імідж жінки-політика та показати приклад іншим жінкам, як досягнути успіху у суспільно-політичному житті. Я буду заохочувати партії включати кваліфікованих жінок до своїх списків, впроваджувати гендерні квоти, підтримувати гендерну рівність і буду боротися проти сексизму.»

Заміжня, є син.

Любить подорожі, активний відпочинок і тварин.

Життєве гасло: Для досягнення будь-яких цілей важливо вірити в себе, в успіх і наполегливо працювати, ніколи не здаватися і вірити в перемогу!

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
«Моя діяльність буде спрямована на впровадження та реалізацію принципу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків (гендерної рівності) і на підвищенні політичної  участі  жінок. Я буду об’єднувати активних, прогресивних, успішних жінок, які готові рухатися до кращого майбутнього, мають сміливі ідеї та не бояться втілити їх в життя у політиці», - зазначає Наталія Фрунзе.  

13-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика