Обличчя ПУЛ жінок: Наталя Кондарук   

Ці жінки - майбутнє нашої політики! Знайомтеся!

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи - Наталя Кондарук (місто Первомайськ Миколаївської області) 

Членкиня політичнї партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Освіта - вища, педагогічна. 15 років педагогічного стажу.

Громадсько-політична діяльність:  

З 2004року активна учасниця суспільно-політичного життя міста і країни. Маю досвід участі у виборчих кампаніях з 2004 р.- головою ДВК, заступником керівника штабу з АПР, заступником керівника штабу з орг. роботи. 

З 2010 р.- заступник керівника місцевої політичної організації, помічниця депутатки місцевої ради. З 2016 р. помічниця-консультантка НДУ.  Отримала сертифікати про успішне проходження тренінгів:

-Школа ПУЛ, Жіночий консорціум України та ГО Первомайський жіночий центр «Ольвія»;
-Тренінг для тренерів «Фасілітація, сучасні методи групової роботи»;
-Тренінг для тренерів «Практичні аспекти впровадження громадського бюджету» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи», Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку USAID
-Тренінг «Підсилення новообраних жінок-депутаток» за підтримки фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Членкиня громадської організації Первомайський Молодіжний Жіночий Інформаційно –координаційний центр «Ольвія», волонтерка, тренерка. «Первомайський міський фонд ромів «Ніводром» - волонтерка, тренерка.

Про себе: «Працюю помічницею-консультанткою НДУ, керівником громадської приймальні  народного депутата. Як жінка-мати себе реалізувала, маю трьох дітей та онука. Маю намір реалізувати себе в політиці. Цілеспрямована, активна, позитивна.

Постійно навчаюся, підвищую кваліфікаційний рівень.

Люблю свою Батьківщину, бачу Україну суверенною, незалежною, заможною, демократичною державою, в якій кожна людина має рівні можливості для розвитку, самореалізації, з найвищим у світі коефіцієнтом щастя.»

Хобі:  Люблю читати, плести гачком, подорожувати, спілкуватися з друзями.

Життєве гасло:  Слідуй за покликом серця!

Найтемніша ніч завжди перед світанком.

Якщо доля підсунула лимон, зроби з нього лимонад.

Найкращі інвестиції- це інвестування в своє навчання.

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
Цінні теоретично-практичні знання та навички, практичні навички отримані на стажуванні в ВРУ, віру в свої можливості. Нові знайомства з дієвими жінками, що безперечно допоможуть в майбутньому, на нелегкому, але цікавому шляху до депутатства та на депутатському поприщі.

03-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика