Обличчя ПУЛ жінок: Неля Карпець    

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи. Знайомтеся - Неля Карпець (місто Горішні Плавні, Полтавської області).

Позапартійна

Освіта – вища. За фахом – інженер – будівельник.

Обіймаю посаду начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи т а охорони праці виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.
Депутатка міської ради чотирьох скликань (з 2002 року по теперішній час). Секретар Комсомольської міської ради двох каденцій (з 2002 по 2010рр). Висувалася від політичної партії «Опозиційний блок»

Громадсько-політична діяльність:  
На громадських засадах протягом двох каденцій працює у Комітеті Асоціації міст України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, займається розробкою Стратегії гендерної рівності на загальнодержавному рівні.

Організувала та провела 15 громадських слухань різноманітної тематики з актуальних питань, важливих для територіальної громади міста, учасниками яких загалом було близько 10,5тисяч осіб. Усі прийняті на них резолюції були у подальшому затверджені рішенням сесій міської ради – на користь містян. За ініціативи Нелі Карпець  організовано довгострокое співробітництво між  Комсомольською (тепер – Горішньоплавнівською) міською радою та Рацибозьким повітом (Республіка Польща) з 2010р., з метою формування нових і якісних підходів у інтеграційних процесах Європи, заснованих на досвіді обміну між органами влади і громадянами країн, одна з яких вже є членом Євросоюзу.

Досвід впровадження гендерно -орієнтованого бюджетування у сфері охорони здоров’я міста, отриманий під час реалізації проекту «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» за підтримки Фонду ім. Ф.Еберта в Україні, (керівником якого на місцевому рівні була Неля Карпець), опубліковано у практичних посібниках «Гендерные аспекты бюджетирования на местном уровне»- російською та українською мовами у 2012, 2013, 2015, 2016 та 2017рр.; у матеріалах двох  міжнародних науково- практичних конференцій «Ідеї академіка Вернадського та науково-прктичні проблеми сталого розвитку регіонів» 2011р. та 2013р. , двох міжнародних науково- практичних конференцій «Гендерна політика міст: історія і сучасність» (2013р. та 2015р.).   

На конференції «Гендерна політика в контексті Європейської інтеграції та міжнародних зобов’язань України» (2014р.), організаторами якої виступали Мінсоцполітики України, Організація з безпеки та співробітництва в Європі, Фонд ім. Ф.Еберта в Україні та МГО ООН Жінки, була доповідачем на сесії «Гендерно- орієнтоване бюджетування, як інструмент забезпечення рівності». Учасниця першого жіночого конгресу України (2017р.).

Закінчила дворічне навчання у Майстерні з питань гендерного аудиту та гендерного бюджетування (2016р.), Школу жінок-лідерок (2017р.), завершую навчання у Школі політичного лобі жінок України (ПУЛ). До усіх видів навчання була відібрана на конкурсних засадах.     

У посібнику з адвокації для жіночого руху в Україні, виданому Українським жіночим фондом 2017 року в рамках проекту «Академія адвокації для жіночого руху» за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів, опубліковано приклади успішних адвокаційних кампаній, серед яких – «Вдалий досвід впровадження гендерно орієнтованого бюджетування у медичну справу» за ініціативи Неля Карпець.  

Нагороджена Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради, Полтавської обласної ради, Грамотою та Почесною Грамотою Верховної Ради України за активну громадянську позицію, відстоювання інтересів виборців та служіння українському народові.

Хобі:  «Цікавлюся філософією, психологією, вдосконалюю свої знання з англійської мови, надзвичайно люблю подорожувати, веду здоровий спосіб життя та пропагую його серед молоді. Активно пропагую діяльність одного з піонерів теоретичної космонавтики,  земляка – полтавчанина Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея)», - розповідає Неля Карпець.

Життєве гасло:   «Мрія. Дія. Успіх!»          

«Не зупиняйся на досягнутому до тих пір, допоки не станеш пишатися собою!».

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
1.    Яскраві приклади застосування принципів досягнення успіхів у громадсько – політичній діяльності.
2.    Додаткові методі щодо раціонального планування спільних дій в частині взаємодії кандидата в депутати з членами територіальної громади.
3.    Новітні технології розстановки акцентів та розподілу обов’язків між  членами команди на найважливіших етапах передвиборчої кампанії.

13-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика