Обличчя ПУЛ жінок: Ольга Щербина

Ці жінки - майбутнє нашої політики! Знайомтеся!

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи -  Ольга Щербина (місто Хмельницький).

Членкиня ВО «Батьківщина»

Освіта: вища за спеціальністю «Правознавство».

Юрист, координатар по роботі з депутатами місцевих рад ХОПО ВО «Батьківщина».

Громадсько-політична діяльність: Особистий розвиток, здобуття нових знань і навичок: сертифікований тренер НДІ. За результатами навчання у проекті DESPRO  отримала сертифікат «Управління проектами місцевого розвитку-7», кандидатка у депутати до Хмельницької районної та міської рад на місцевих виборах 2015р., помічник депутатів Хмельницької міської та обласної рад.

Життєве гасло:  «Зміни починаються з себе!»

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
Проект ПУЛ значно розширив й поглибив знання у сфері громадсько-політичної діяльності жінок, збагатив й примножив практичним досвідом  успішних жінок, значно збільшив коло спілкування з цікавими особистостями, підсилив й укріпив увласні позиції щодо необхідності активної особистої участі у сучасних громадсько-політичних процесах у команді фахівців, професіоналів, однодумців за для кращого майбутнього нашої держави.

13-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Опозиційний блок», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика