Обличчя ПУЛ жінок: Ольга Щербина

Ці жінки - майбутнє нашої політики! Знайомтеся!

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи -  Ольга Щербина (місто Хмельницький).

Членкиня ВО «Батьківщина»

Освіта: вища за спеціальністю «Правознавство».

Юрист, координатар по роботі з депутатами місцевих рад ХОПО ВО «Батьківщина».

Громадсько-політична діяльність: Особистий розвиток, здобуття нових знань і навичок: сертифікований тренер НДІ. За результатами навчання у проекті DESPRO  отримала сертифікат «Управління проектами місцевого розвитку-7», кандидатка у депутати до Хмельницької районної та міської рад на місцевих виборах 2015р., помічник депутатів Хмельницької міської та обласної рад.

Життєве гасло:  «Зміни починаються з себе!»

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
Проект ПУЛ значно розширив й поглибив знання у сфері громадсько-політичної діяльності жінок, збагатив й примножив практичним досвідом  успішних жінок, значно збільшив коло спілкування з цікавими особистостями, підсилив й укріпив увласні позиції щодо необхідності активної особистої участі у сучасних громадсько-політичних процесах у команді фахівців, професіоналів, однодумців за для кращого майбутнього нашої держави.

13-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика