Обличчя ПУЛ жінок: Ольга Соколова 

Ці жінки - майбутнє нашої політики! Знайомтеся!

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи - Ольга Соколова (місто Одеса)  

Позапартійна

Про себе: «2 вищі освіти (керівник проектів та програм), працюю на Одеському державному телебаченні, авторка та ведуча суспільно-політичних програм, громадський діяч,  заміжня, маю дорослих доньок.»

Громадсько-політична діяльність: «Понад 20 років займаюся громадською роботою, беру активну участь у  розвитку громадянського суспільства, була довіреною особою кандидата в Президенти, з 2000 р беру участь у виборчих процесах, балотувалась у депутати різних рівнів, як автор та ведуча телевізійних програм намагаюсь допомагати у  вирішенні найбільш актуальних проблеми суспільства, опікуюсь творчою молоддю, членкиня  Ради директорів Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека», завжди займаю активну життєву позицію.»

Хобі: музика та спорт.

Життєве гасло:   Єдиний спосіб піднятися на вершину сходи - долати сходинку за сходинкою, по одній за раз. І в процесі цього підйому ми раптово виявляємо у себе всі необхідні якості, навички та вміння, потрібні для досягнення успіху, які ми, начебто, ніколи не мали.

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
Завдяки проекту я отримала навички  по проведенню власної політичної  виборчої кампанії. Практичні кейси від досвідчених фахівчинь, знайомство з жінками, які надихають своїм досвідом на нові досягнення, а  також натхнення і прагнення працювати для громади.

03-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика