Обличчя ПУЛ жінок:  Світлана Михолат  

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи -  Світлана Михолат  (місто Гола Пристань, Херсонська область).

Позапартійна.

Про себе: Закінчила Школу соціальної роботи  Національного Університету “Києво – Могилянська Академія“. З 1997 року працювала заступником  директора Голопристанського геріатричного пансіонату.  11 років очолювала  районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. З 2011 року – президент БО Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» . Очолюю Громадську раду при Голопристанській районній державній адміністрації та є членом колегії.  

Про свою громадсько-політична діяльність Світлана Михолат  розповідає так: «Ставши громадською активісткою, реалізувала соціальні ініціативи пов’язані з благоустроєм автобусних зупинок, берегів озера Соляне. Ініціювала в районі проведення  громадської експертизи районної програми «Репродуктивне здоров’я  нації» та гендерного бюджетування в цьому напрямку. Завдяки проектним ініціативам, в районі почала працювати  Мобільна громадська приймальня, активізувались сільські громади,  в тому числі сільські жінки. Організовані навчальні стажування з питань впровадження процесів децентралізації та створення ОТГ.

Завдяки адвокаційним процесам в районі, запроваджено сайт замісної підтримуючої терапії. Постійно організовую заходи, направлені на протидію торгівлі людьми та домашньому насильству.  На базі бібліотеки відкрила діючий кіноклуб про права людини DOCUDAYS UA.»

Життєве кредо: Кожен день – це нові перемоги над собою. Річка має рухатись, інакше вона перетвориться в болото.

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
«В свою політичну діяльність я візьму в першу чергу знання та досвід учасниць проекту – політикинь. Важливим компонентом для мене є практичний досвід стажування, який я пройшла при Херсонській міській раді та  Херсонській обласній державній адміністрації. Також є важливим для мене можливість подальшої комунікації та спілкування з учасницями проекту», - зазначає Світлана Михолат.
 

14-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика