Обличчя ПУЛ жінок:  Світлана Михолат  

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи -  Світлана Михолат  (місто Гола Пристань, Херсонська область).

Позапартійна.

Про себе: Закінчила Школу соціальної роботи  Національного Університету “Києво – Могилянська Академія“. З 1997 року працювала заступником  директора Голопристанського геріатричного пансіонату.  11 років очолювала  районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. З 2011 року – президент БО Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» . Очолюю Громадську раду при Голопристанській районній державній адміністрації та є членом колегії.  

Про свою громадсько-політична діяльність Світлана Михолат  розповідає так: «Ставши громадською активісткою, реалізувала соціальні ініціативи пов’язані з благоустроєм автобусних зупинок, берегів озера Соляне. Ініціювала в районі проведення  громадської експертизи районної програми «Репродуктивне здоров’я  нації» та гендерного бюджетування в цьому напрямку. Завдяки проектним ініціативам, в районі почала працювати  Мобільна громадська приймальня, активізувались сільські громади,  в тому числі сільські жінки. Організовані навчальні стажування з питань впровадження процесів децентралізації та створення ОТГ.

Завдяки адвокаційним процесам в районі, запроваджено сайт замісної підтримуючої терапії. Постійно організовую заходи, направлені на протидію торгівлі людьми та домашньому насильству.  На базі бібліотеки відкрила діючий кіноклуб про права людини DOCUDAYS UA.»

Життєве кредо: Кожен день – це нові перемоги над собою. Річка має рухатись, інакше вона перетвориться в болото.

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
«В свою політичну діяльність я візьму в першу чергу знання та досвід учасниць проекту – політикинь. Важливим компонентом для мене є практичний досвід стажування, який я пройшла при Херсонській міській раді та  Херсонській обласній державній адміністрації. Також є важливим для мене можливість подальшої комунікації та спілкування з учасницями проекту», - зазначає Світлана Михолат.
 

14-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Опозиційний блок», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика