Обличчя ПУЛ жінок: Світлана Петречук  

Ще одна учасниця кампанії «Обличчя ПУЛ жінок», в рамках якої ми знайомимо вас із випускницями нашої Школи - Світлана Петречук (місто Кіцмань, Чернівецька область). 
 
Членкиня партії  ВО «Батьківщина». Активістка. Волонтерка.

Освіта вища, за  професією  медик – анестезіолог. Займаюсь волонтерською та громадською діяльністю. Зараз - штабний медик у спортивній школі «Колос». Секретар-оператор у громадській приймальні. 

Про громадсько-політичну діяльність:  «Чотири скликання перебувала депутатом Кіцманської міської ради. Активно захищала інтереси громадян, завжди була  в перших рядах, захищаючи інтереси людей. Разом з батьками учнів Кіцманської ЗНЗ перші в Україні домоглися в 2008 демонтажу в ценрі міста мобільних вишок. В депутатських комісіях завжди закликала прислухатися до проблем населення. Так довгий час вдалося стримати підняття тарифів на воду та квартплату».

Одружена.

Життєве гасло:  «Не зважаючи ні на що, залишатися собою!»

Що я візьму в свою політичну діяльність з того що я отримала в проекті "Школа ПУЛ":
Гендерна політика-для успішного запровадження гендерної рівності. Рівні права для чоловіків та жінок. Отримувати однакову користь від результатів  діяльності. Інтеграція жінок на найвищі щабелі влади.
 

14-03-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика