Порошенко хоче, аби у політиці було більше жінок

Президент Україна Петро Порошенко виступив за розширення представництва жінок в українській політиці. Про це він заявив під час форуму в Києві.

"Верховна Рада вже розпочала процес забезпечення паритетного політичного представництва жінок і чоловіків. У 2015 році вона прийняла закон про місцеві вибори, який запровадив гендерні квоти, і значно збільшив представництво жінок у міських радах. І ми не можемо гнатися лише за статистикою – потрібне якісне представництво жінок у політиці", - зазначив Президент.

За його словами, на сьогодні в українському парламенті 11,5% нардепів складають жінки, що є найвищим показником за історію незалежної України. У той же час в Євросоюзі цей показник становить, в середньому, 23%.

При цьому він зазначив, що запровадження квот у виборче законодавство – це європейська практика. І високий рівень представництва жінок, зокрема у скандинавських парламентах, був досягнутий саме завдяки квотам.

Нагадаємо, 17 жовтня Закон № 2523-VII щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби опублікований у "Голосі України".
 
УНН

07-12-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика