Прес-конференція: "Децентралізація як виклик для жінок у владі"

7 грудня о 14.00 у приміщенні агентства УКРІНФОРМ ГО "Жіночий консорціум України" проведе прес-конференцію на тему "Децентралізація як виклик для жінок у владі", на якій будуть представлені результати гендерного моніторингу виборів у ОТГ, що відбулись цієї осені. 


Організатор: Всеукраїнська громадська організація "Жіночий консорціум України". Учасники: Оксана Ярош - професорка Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, керівниця моніторингової групи з проведення гендерного моніторингу виборів у ОТГ; Андріана Костенко - керівниця соціологічної лабораторії Сумського державного університету, експертка гендерного моніторингу виборів у ОТГ; Наталія Богренцова - ХОЦ "Успішна жінка", експертка гендерного моніторингу виборів у ОТГ. 

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ

Інформація щодо акредитації: (044) 279-20-60, 279-00-05, anna@ukrinform.com

УКРІНФОРМ

04-12-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика