Ребекка Гармс прилетить на побачення з Савченко - сестра

Сестра позафракційного депутата Верховної Ради Надії Савченко, яка перебуває під арештом, заявила про наміри європарламентарія Ребекки Хармс прилетіти на побачення з Савченко.

Про це пише «Страна».

«Наприклад, європарламентар, співголова фракції "зелених" Ребекка Гармс вже зробила заяву і надіслала лист з бажанням в 20-х числах квітня приїхати на побачення з Надією. І ми зараз листуємося з низкою європарламентарів, які знають історію Надіного життя, підтримують її. Вони теж зроблять свої заяви», - сказав Віра.

При цьому вона вважає, що з моменту арешту Надії пройшло не так багато часу, тому хвиля міжнародної реакції ще не набрала свою висоту. За словами сестри, тема Савченко зараз у багатьох медіа - табу.

«Навіть тоді, в Росії, мені знадобився рік, щоб вивести цю історію на політичний рівень. Тоді ще партія "Батьківщина" платила адвокатам, щоб просувати цю історію. А зараз я одна. І мені непросто за кілька тижнів однієї підняти увагу до Наді на такий рівень, як це було в Росії. Але я намагаюся», - додала вона.

realist 

16-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика