Ребекка Гармс прилетить на побачення з Савченко - сестра

Сестра позафракційного депутата Верховної Ради Надії Савченко, яка перебуває під арештом, заявила про наміри європарламентарія Ребекки Хармс прилетіти на побачення з Савченко.

Про це пише «Страна».

«Наприклад, європарламентар, співголова фракції "зелених" Ребекка Гармс вже зробила заяву і надіслала лист з бажанням в 20-х числах квітня приїхати на побачення з Надією. І ми зараз листуємося з низкою європарламентарів, які знають історію Надіного життя, підтримують її. Вони теж зроблять свої заяви», - сказав Віра.

При цьому вона вважає, що з моменту арешту Надії пройшло не так багато часу, тому хвиля міжнародної реакції ще не набрала свою висоту. За словами сестри, тема Савченко зараз у багатьох медіа - табу.

«Навіть тоді, в Росії, мені знадобився рік, щоб вивести цю історію на політичний рівень. Тоді ще партія "Батьківщина" платила адвокатам, щоб просувати цю історію. А зараз я одна. І мені непросто за кілька тижнів однієї підняти увагу до Наді на такий рівень, як це було в Росії. Але я намагаюся», - додала вона.

realist 

16-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика