Російська омбудсвумен Москалькова звинуватила Денісову у агресивних діях

Російська омбудсвумен Тетяна Москалькова стверджує, що її українська колега Людмила Денісова дискредитує заходи щодо недопущення порушення прав громадян України, які утримуються у виправних закладах Росії. Крім того, за її словами, представниця ВР демонструє вельми непристойну поведінку.

Відповідна заява з’явилася на офіційному сайті Уповноваженого з прав людини у Російській Федерації.

"Надзвичайну стурбованість викликають незрозумілі дії з боку Уповноваженого з прав людини Верховної Ради Людмили Денісової, яка, без узгодження зі мною або з компетентними органами Росії, вкотре намагалася дискредитувати прийняті мною заходи щодо недопущення порушення прав громадян України в рамках домовленостей президента Росії Володимира Путіна та Президента України Петра Порошенка", – підкреслює російська омбудсвумен.

Як зауважила Москалькова, нещодавно Людмила Денісова не проявила абсолютно жодної підтримки, коли російська омбудсвумен відвідувала громадянина Росії, що утримується в СІЗО Києва.

"Сьогодні в ультимативній формі та з агресивним настроєм Денісова намагалася потрапити до Сенцова, що явно не сприяє налагодженню конструктивного діалогу та здійсненню моніторингових візитів", – додала Москалькова.

Нагадаємо, 28 червня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова прибула до російської колонії, аби відвідати незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова, проте її не впустили до політв’язня.

24  канал

29-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінка Дата народження: 24 березня 1985р. Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика