Російська омбудсвумен Москалькова звинуватила Денісову у агресивних діях

Російська омбудсвумен Тетяна Москалькова стверджує, що її українська колега Людмила Денісова дискредитує заходи щодо недопущення порушення прав громадян України, які утримуються у виправних закладах Росії. Крім того, за її словами, представниця ВР демонструє вельми непристойну поведінку.

Відповідна заява з’явилася на офіційному сайті Уповноваженого з прав людини у Російській Федерації.

"Надзвичайну стурбованість викликають незрозумілі дії з боку Уповноваженого з прав людини Верховної Ради Людмили Денісової, яка, без узгодження зі мною або з компетентними органами Росії, вкотре намагалася дискредитувати прийняті мною заходи щодо недопущення порушення прав громадян України в рамках домовленостей президента Росії Володимира Путіна та Президента України Петра Порошенка", – підкреслює російська омбудсвумен.

Як зауважила Москалькова, нещодавно Людмила Денісова не проявила абсолютно жодної підтримки, коли російська омбудсвумен відвідувала громадянина Росії, що утримується в СІЗО Києва.

"Сьогодні в ультимативній формі та з агресивним настроєм Денісова намагалася потрапити до Сенцова, що явно не сприяє налагодженню конструктивного діалогу та здійсненню моніторингових візитів", – додала Москалькова.

Нагадаємо, 28 червня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова прибула до російської колонії, аби відвідати незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова, проте її не впустили до політв’язня.

24  канал

29-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика