Серед кандидатів в 25 одномандатних округах немає жодної жінки

В 25 одномандатних виборчих округах, які територіально знаходяться в 16 областях України серед кандидатів у нардепи немає жодної жінки, пише УНН з посиланням на громадянську мережу “Опора”.

“Існуючі фінансові та політичні стимули позитивно впливають на вирівнювання представництва жінок і чоловіків у виборчих списках партій. 13 з 22 політичних партій, які висунули кандидатів в загальнодержавному окрузі включили понад 30% жінок у свої виборчі списки”, — вказано у повідомленні “Опори”.

“Однак лише 7 політичних сил включили 30% жінок в прохідну частину виборчого списку (в топ-30 кандидатів). Мажоритарна складова виборчої системи залишається значно менш сприятливою для реалізації подібних стимулів. Як наслідок, в 25 одномандатних виборчих округах не балотується жодної жінки”, — додали спостерігачі.

УНН

05-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінка Дата народження: 30 квітня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика