Сисоєнко закликає обласні ради об’єднатись з онкологами та створити умови для профілактики раку

Незважаючи на те, що щороку в Україні реєструється 160 тисяч нових пацієнтів з онкологічними захворюваннями, у нас досі немає державної програми щодо боротьби з онкологією. Про це заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко.

Окремо парламентар звертає увагу на важливість боротьби з онкологічними жіночими захворюваннями. Нині в Україні молодшає низка жіночих захворювань, особливо рак шийки матки. Ірина Сисоєнко констатує: «На жаль, причиною смертності молодих жінок стають онкологічні захворювання. Це проблема, з якою ми маємо справлятися та боротися, адже здорова жінка – це єдина можливість продовження української нації».

Оскільки наразі немає державної програми щодо боротьби з онкологією, народний депутат звертається до губернаторів областей та обласних рад, аби на їх рівні почали вирішувати цю проблему, аби в програмах медичного обслуговування на місцях створювалися фінансові можливості для проведення скринінгів онкологічних захворювань у жінок.

Ірина Сисоєнко акцентує: «Кожна гривня, вкладена в профілактику, береже 10 гривень на лікування онкологічної хвороби. Тож обласні ради мають об’єднуватись у спільні ініціативи з лікарями-онкологами та фінансувати обстеження.

Таку ініціативу підтримують медики. До прикладу, онколог із Запорізької області Олексій Ковальов підкреслює: «Боротьба з раком починається не в операційних та не у відділеннях хіміотерапії. Профілактика та скринінг раку є пріоритетом в багатьох державах з розвинутою системою охорони здоров’я. Сьогодні з’явилися всі можливості, щоб почати справжню профілактику та скринінг. Ми дуже просимо підтримати нас у всіх областях країни, аби вирішити проблему скринінгу.  Ми зможемо виростити ціле покоління жінок без раку шийки матки. Позитивні приклади показують країни з розвинутою системою охорони здоров’я».

Ірина Сисоєнко підсумовує: «Ми не маємо чекати останньої стадії раку та допомагати жінці тоді, а маємо робити все можливе, щоб на ранніх стадіях виявити онкологію та створити всі можливості для сучасного онкологічного лікування заради збереження життя українських жінок».

Самопоміч

15-03-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика