Скалецька заявила, що бюджет МОЗ подавали до Мінфіну без стратегії і програми

Бюджет міністерства охорони здоров’я на 2020 рік подавали до Мінфіну без стартегії та програми. Про це заявила в ефірі програми “Право на владу” очільниця МОЗ Зоряна Скалецька.

“Я поділюся, коли мені принесли в перший тиждень моєї роботи проект бюдждету, давайте, подаєм в Міфін. Я кажу, і? Які у нас є потреби, можливо, нам треба правильно перерозподілити кошти? Ми не знаємо, які в нас є потреби. Кажу, а яка у вас є стратегія, де нам в першу чергу потрібно гроші вкласти? В нас немає ні стартегії, ні програми”, — заявила Скалецька.

Відповідаючи на коментар ведучої, чи варто зараз оголошувати, що у нас немає ні стартегії, ні програми МОЗ, Скалецька сказала: “Я хочу, щоб ми чесну мали розмову. Дійсно так є”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України опублікував для громадського обговорення проект постанови щодо тарифів на медичні послуги у 2020 році.

УНН

14-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 4 червня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика