Сьогодні ДБР допитає Звіробій

Волонтера, учасницю бойових дій Марусю Звіробій ДБР викликало на допит у понеділок, 2 грудня, на 11:00. Про це вона написала на Facebook ввечері, 1 грудня.

Волонтерці інкримінують погрозу вбивством президенту, а правоохоронці могли вирішити перевірити, чи не мала місце підготовка до вчинення злочину.28 листопада 2019, 15:52

Вона також закликала людей підтримати її.

"Отже, група підтримки боротьби за свободу слова, візьміть відгул на годинки дві-три в понеділок, ДБР буде приймати в українців іспит, чи правильно ми зрозуміли, як треба себе вести", - написала Звіробій.

Вона також підкреслила, що балаклава на обличчі - це ознака неповаги до своїх співгромадян.

"Ви, доблесні служаки, сподіваюся хоч воювали???? Приходите до мене в балаклавах??? Хіба я вам ворог? А? СБУ??? Ми з вами на фронті всім ділилися, а ви прийшли як найманці. Не поважаю ДБР. Буду в балаклаві і всіх запрошую. Пішли ви в дупу. Хочете шоу, буде шоу! За всіх будете відгортати, особливо за Марченко!", - заявила вона, іронічно відзначивши, що другою причиною кримінальної справи очікує "перебування в балаклаві в громадському місці".

Нагадаємо, вранці 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до волонтера Марусі Звіробій, підозрюваної в погрозі вбивством щодо президента.

Волонтер викликала адвоката, але приїхали детективи, котрі приїхали, відмовилися чекати сторону захисту і погрожували виламати двері, якщо Звіробій їх не впустить. Коли вони зайшли до квартири, то пред'явили рішення суду і свої службові посвідчення.

zik.ua

02-12-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 5 січня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, адвокат, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 31.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика