Справою про гроші Януковича мають займатися правоохоронці з-за кордону, – Ставнійчук

Те, що відбувалося і відбувається у фінансовій системі України, є під пильним контролем міжнародних правоохоронних органів.

Про це в ефірі програми Voxpopuli зазначила правник, громадська діячка, член Венеційської комісії (2009-2013 рр.) Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, видання «Українська правда» опубліковало таємну постанову Краматорського суду, в якій йдеться про те, що українська інвестиційна компанія InvestmentCapitalUkraine причетна до виведення Віктором Януковичем 1,5 млрд доларів з України. Засновниками компанії ICU є голова НБУ Валерія Гонтарева та Макар Пасенюк, якого називають «фінансистом Порошенка».

Марина Ставнійчук зауважила, що загальне правило Сполучених Штатів Америки полягає у тому, що там, де є долар, там завжди є їхня компетенція.

«Загальновідомо, що те, що відбувалося і відбувається у фінансовій системі України, є під пильним контролем міжнародних правоохоронних органів. Я думаю, що треба трохи зачекати, і ми матимемо достовірну інформацію», – зазначила Марина Ставнійчук.

Гостя програми наголосила, що нині людей турбує питання безвідповідальності. Тож коли, з одного боку, українці сильно зубожіли, а з іншого – коли з’являються факти про величезне збагачення тих, на кого покладали надії після Революції Гідності, надавши велику довіру, це дуже турбує людей, каже Марина Ставнійчук.

«Але треба зачекати більш достовірної, більш повної інформації від правоохоронних органів. Я наполягаю на тому, що це будуть не лише правоохоронні органи України», – вважає екс-член Венеційської комісії.

Гостя програми також прокоментувала запитання щодо того, чи будуть знайдені убивці юристки Ірини Ноздровської.

«Я хочу сподіватись, що кримінальна відповідальність у даному випадку невідворотна», – зазначила вона.

Водночас Марина Ставнійчук зауважила, що у цій справі є низка обставин, які її як фахового юриста турбують.  

ZIK

11-01-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика