Суслова: В Німеччині хочуть криміналізувати попит на проституцію, а в Україні лобісти борделів вимагають її легалізації

Німеччина скоро може поповнити список країн, які впровадили Шведську модель регулювання проституції. Підставами таких прогнозів є заяви впливових партійців правлячої партії ХДС/ХСС. Причиною такого повороту в настроях німецьких політиків є шокуючи масштаби сексуальної експлуатації жінок та торгівлі людьми в Німеччині.

Про це повідомила радниця голови парламентського Комітету з питань прав людини, народна депутатка 8-го скликання Ірина Суслова.

«У світі є три моделі регулювання проституції. Перша – це криміналізація та заборона, друга – легалізація, третя – це Шведська модель. Її суть полягає в звільненні проституйованих осіб від кримінальної відповідальності, криміналізації купівлі сексу, потужній соціальній підтримці тих, хто хоче вийти з проституції, просвітницькій кампанії, законах проти сутенерства й торгівлі людьми. В різні часи цим шляхом пішли Швеція, Норвегія, Ісландія, Канада, Франція, Ізраїль. Сподіваюсь, скоро до них приєднається й Німеччина», - заявила Ірина Суслова.

Вона нагадала, що у ФРН проституція легалізована з 2002 року, але за цей час там проявилась критична маса негативних факторів, що змушують політиків змінити курс.

«Обсяг «ринку» зріс на 30%, з’явились мегаборделі в 12 поверхів, де одночасно можуть отримувати «послуги» до тисячі осіб, практикують систему «все включено», де поряд з пивом та закусками пропонують безлімітний секс (часто навіть незахищений), сексуальна експлуатація жінки досягла незнаних масштабів – аби заробити, їй за добу треба обслужити не менше 6-ти клієнтів. При цьому власники борделів не гарантують безпеку та медичний захист проституйованим жінкам, а роблять вигляд, що лише здають їм кімнати в оренду. Характерно, що 95% осіб залучених до німецької проституції – це не німкені, а жінки зі Східної Європи та Африки. Кожній другій з них немає 21 року. Історії про надприбутки держави від проституції також виявилися міфом - податкові надходження безнадійно відстають від передбачуваного прибутку галузі, в цьому бізнесі переважають «сірі» готівкові розрахунки», - повідомила Ірина Суслова.

За словами радниці голови Комітету з питань прав людини, речниця християнських демократів  Елізабет Вінкельмаєр-Беккер та заступник голови ХДС/ХСС у Бундестазі Торстен Фрей вже висловились за перехід Німеччини до Шведської моделі.

 «Це вибиває головний козир з рук лобістів легалізації проституції, бо вони надто часто посилаються на досвід Німеччини. Не дивно, що ті, хто мріє про розвиток бордельної індустрії в Україні, тепер заметушились й намагаються протиснути легалізацію в турборежимі. Якщо їм це вдасться, тоді всі найгірші практики сексуальної експлуатації й торгівлі людьми будуть апробовані в Україні, а потужні «інвестори» галузі стануть статечними й поважними людьми», - попередила Ірина Суслова. 

прес-служба 
радниці голови Комітету ВРУ з питань прав людини
Ірини Суслової

06-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика