Україна і США очікують, що голосування 21 квітня відбудеться мирно і конкурентно - посол Йованович

Український народ і США очікують, що волевиявлення 21 квітня відбудеться мирно і конкурентно - як і під час першого туру президентських виборів, повідомила посол США в Україні Марі Йованович.

"Перший тур був конкурентний, відбувся мирно, і відобразив бачення українського народу. Україна і США очікують повторення цього процесу 21 квітня", - сказала посол під час 12-го Київського безпекового форуму в четвер у Києві.

М.Йованович зазначила, що офіційний Вашингтон не підтримує жодного кандидата на посаду президента України, а "підтримує верховенство права, демократії, безпеки і цілі українського народу".

"Населення України хоче, щоб уряд працював для українців, поважав їхні права, гідність і ставився до громадян у рамках закону. Щоб конфлікт на Донбасі було завершено мирним шляхом. Ми працюємо з українськими та міжнародними партнерами для досягнення цих цілей, і робитимемо це і в подальшому", - наголосила посол США в Україні.

Інтерфакс-Україна

12-04-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика