Україна вивела за кордон 27 млрд грн на закупівлі ліків - Скалецька

В Україні, станом на сьогодні, виведено за кордон 27 млрд гривень, більшість з яких — це закупівля лікарських засобів. Про це заявила в ефірі програми “Право на владу” міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, передає УНН.

“На сьогодні в Україні є вивідність за кордон 27 млрд грн, більшість з них це закупівлі ліків. Більшість з них вже виведені”, — сказала Скалецька.

За її словами, якби закупівлями вже займалося державне підприємство “Медичні закупівлі”, то ці кошти використовувалися б краще. “Цього року ДП „Медичні закупівлі“ має отримати на нових закупівлях досвід”, — додала Скалецька.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому законопроект щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі.

УНН

14-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаДата народження: 30 квітня 1988р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика